Meie

Soovime luua väärtusi linnulennult

Huvi lendamise vastu on meil suur, sellest tulenevalt ka väärtusi loov väljund meie huvile.

Soovime muuta nii mõnegi protsessi lihtsamaks ja anda erinevate tegevuste puhul parema ülevaate, luues väärtusi linnulennult - otse taevapiirilt. Smartair nimi tulenebki ideest teha asju nutikalt ning otse taevapiirilt. Linnulennult tegevus loob meie tegevustele ja ideedele hoopis uued piirid, mille tõttu saame ellu viia asju lihtsamini kui kunagi varem. Teha seda kiiresti, säästes vahendeid ning personali. Kõik mida tänapäeva kiire elutempo puhul säästa soovime.

Oleme avatud ja abivalmis arutama erinevaid võimalusi kuidas olla kasulikud Sinu soovidele. Kirjuta meile julgelt ja arutame asja.

Tänapäeval ei ole droonil ainult meelelahutuslik või fotograafiaga seonduv mõte. Iga aasta luuakse uusi võimalusi kuidas droone enda kasuks tööle panna.

Kuna droonindus on veel tormiliselt arenemas, siis ei suuda me ette kujutadagi, milliseid innaovatsioone ning kasutusvaldkondi tulevik tuua võib.

Droonindus kui selline ei ole enam kauge tulevik – see ajastu on käes. Droonid on tänapäeval juba kasutusele võetud mitmete teenuste pakkumiseks, mille hulka kuuluvad muuhulgas õhufotograafia ja filmimine, kauba transport, põllumajandus, infrastruktuuri seire, kaardistamine, korrakaitse ja päästeoperatsioonid, sõjalised rünnakud ja luure, piirivalve, turvateenuste pakkumine jne.

Meie väärtused

Vaatame tulevikku ja loome nutikaid lahendusi

Iga päev ja uus projekt annab meile kogemuse, millest tulenevalt ennast taas arendada ja täiendada. Loome pidevalt uusi väljundeid, et droonid meie kasuks tööle panna ning sellega seoses aidata inimesi ja ettevõtteid nende igapäevaste toimingute ja tööde juures.